Finanšu pratības kampaņa – podkāsts “Vai tu māki rīkoties ar savu naudu?” 3. epizode

Podkāsta Vai tu māki rīkoties ar savu naudu? mērķis ir, iesaistot un uzklausot dažādu ekspertu viedokļus un ieteikumus, informēt un palīdzēt visiem studējošajiem uzlabot savu finanšu pratības līmeni, lai palīdzētu tiekties uz finansiālā mērķa sasniegšanu. 

Podkāstu veido Elīza Dāldere, Izabella Rumkovska, Marta Kristiāna Viļuma, Kristofers Kalniņš-Liberis, Arnis Pēteris Rozentāls, Arnolds Gudkovs, Sandra Aleksandra Lode un Madara Iverta. Tas tapis sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Studentu mediju Skaļāk.

Meklē podkāstu Youtube un Spotify

Tēma – “Ceļš uz finansiālo patstāvību – prakses iespējas studentiem!”. 3. epizodes “Vai tu māki rīkoties ar savu naudu?” viesis ir Rihards Blese, Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) Izglītības un nodarbinātības jomas vadītājs, LR1/LR NABA. Podkāsta vadītāji ir Marta Kristiāna Viļuma un Kristofers Kalniņš-Liberis.

Raidieraksta laikā tika atbildēts uz jautājumiem, kāpēc prakses vajadzīgas, kā atšķiras apmaksātās no neapmaksātajām praksēm, kāpēc svarīgi pastāstīt par savu pieredzi citiem jauniešiem, un kā prakse atšķiras no cita veida dalības organizācijās.

Did you like this article? Share it with your friends!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content