Latvijas studentu apvienība

Kam rūp students?

Esi pirmā kursa students, kuram interesē iespēja darboties studējošo pašpārvaldē? Varbūt studē jau kādu laiku, bet tagad esi sapratis, ka vēlies iesaistīties studentu interešu pārstāvniecībā? Esi gatavs trīs dienu piedzīvojumam, kurā gūsi ne vien noderīgas zināšanas un pieredzi, bet arī neaizmirstamas emocijas un piedzīvojumu? Tad seminārs “Kam rūp students? 2019” ir tev!

“Kam rūp students?” ir trīs dienu motivācijas un iedvesmas seminārs, kas ik gadu rudenī vienkopus pulcē jaunos un atraktīvos studentu pašpārvalžu aktīvistus, lai pilnveidotu viņu zināšanas par studējošo pašpārvaldēm un LSA kā institūcijām, kas pārstāv studentus, izspēlējot dažādas simulācijas un piedāvājot izglītojošas lekcijas.

Paralēli izglītojošajām lekcijām un simulācijām, katrs no semināra dalībniekiem gūs motivācijas un iedvesmas devu, pateicoties interesantu un spilgtu personību stāstiem un padomiem. Trīs dienu laikā tu iemācīsies sastrādāties ar tikko iepazītiem cilvēkiem, kuri ar laiku kļūs par taviem draugiem un kolēģiem. Nav noslēpums, ka KRS? laikā ir izveidojušās neskaitāmas draudzības un arī lieli sadarbības projekti.

Projektu “Students: tagadnes ieguldījums nākotnē” finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 

Fotogalerijas:

Kam rūp students? 2018
Kam rūp students? 2017
Kam rūp students? 2015
Kam rūp students? 2014
Kam rūp students? 2013
Kam rūp students? 2012
Kam rūp students? 2011

 

 

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content