Studentu līderu forums

Studentu līderu forums 2019 ļaus jau pieredzējušiem un kompetentiem studentijas censoņiem pāriet uz “nākamo līmeni”, iegūstot vērtīgas prasmes un zināšanas no dažādu jomu ekspertiem un industriju līderiem, kā arī pilnveidot prasmes praktiskos uzdevumos un komandas darbā.

Šogad seminārs norisināsies četru dienu garumā, no 8. līdz 11. augustam, un tajā piedalīsies 50 studentu līderi no Latvijas augstskolu studējošo pašpārvaldēm.

Studentu līderu forums (SLF) ir tradicionāls Latvijas Studentu apvienības rīkots seminārs, kas pirmo reizi tika īstenots 2002. gadā. Kopš pirmsākumiem forums ir bijis LSA kā organizācijas stūrakmens. Tā mērķis ir vienot Latvijas studējošos, pilnveidot studentu līderību, stiprināt demokrātijas principus studējošo pašpārvaldēs, radīt dalībniekos atbildību un uzlabot to zināšanas par augstāko izglītību politiskajā kontekstā.

Seko līdz visiem svarīgajiem jaunumiem foruma Facebook pasākumā!

SLF 2019 organizē Signe Skutele un viņas komanda – Renards Ozoliņš, Arkādijs Zvaigzne, Jānis Mellēns, Edijs Ozols, Daniels Heincis, Germans Kņazjuks, Ričards Šurunovs un Evita Terēze Tēberga.

Studentu Līderu forumu 2019 finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Tas norisinās projekta “Students: tagadnes ieguldījums nākotnē” ietvaros.

Atskaties uz Studentu līderu forumu iepriekš!

Skip to content