LSA Gada balva

Gada balva ir, iespējams, gaidītākais notikums Latvijas Studentu apvienības dzīvē ─ ceremoniāla apbalvošana, kuras laikā tiek godāti un atminēti aizvadītā gada spilgtākie studenti, notikumi un likstas, kas tieši vai netieši saistās ar augstākās izglītības politiku kopumā, katras augstskolas norisēm, katra Latvijas studenta dzīvi, studentu pašpārvalžu ikdienu, projektiem, kas tiek veikti, un ķibelēm, kas gadās ceļā. LSA Gada balva ir vieta, kur atsauc atmiņā, novērtē un pasaka paldies par padarīto.

Aicinām izteikt viedokli par pērnā gada izcilākajiem studentiem, studējošo pašpārvaldēm un notikumiem kas izvirzīti LSA Gada balvai 2019. Balsošana norisināsies līdz 9. februārim (ieskaitot) Gada balvas mājaslapā lsa.lv/gb/nominanti/. Turklāt šogad būtiski pieaudzis nomināciju skaits, kuru rezultātu izšķirs balsojums – ja iepriekš tās bija četras, tad šogad nobalsot par labākajiem iespējams 11 nominācijās no 15.

Februāris būs Latvijas Studentu apvienības (LSA) 25. jubilejas svinību mēnesis. Tā laikā norisināsies ne vien ikgadējā LSA Gada balva, bet arī trīs citi, pavisam īpaši, pasākumi, kuri dažādos veidos ļaus atskatīties uz organizācijas vēsturi un iepazīt gan cilvēkus, kuri to veidojuši, gan šībrīža studentus.

Kā pirmais un caurvijošais elements LSA 25 gadu jubilejas notikumiem paredzēta Latvijas studējošo pārstāvniecības 25 gadu vēstures izstāde, kurā vizuāla laika līkne vedīs cauri studējošo interešu pārstāvniecībai nacionālā līmenī kopš 1994. gada. No 3. līdz 29. februārim jebkurš apmeklētājs varēs apskatīt izstādi Latvijas Nacionālajā bibliotēkā -15+ telpā!

5. februārī 18.00 klubā “Kaļķu vārti” norisināsies LSA Talantu vakars. Tā būs vienreizēja iespēja visiem Latvijas studējošajiem parādīt sevi un savus talantus, piedaloties ar brīvas izvēles uzstāšanos vai lietišķās mākslas darbu. Dalībnieku pieteikumi tiek gaidīti līdz 26. janvārim; anketa pieejama: https://forms.gle/22PGU91cQkLYfC5z9

11. februārī 18.30 Folkklubā Ala notiks iedvesmas un motivācijas stāstu vakars “LSAx”, kuru ikviens varēs apmeklēt un dzirdēt vairāku studentijā pieredzējušu cilvēku stāstus par piedzīvoto un izcīnīto Latvijas studentu pārstāvniecībā, par trakiem un jautriem brīžiem un par to, kāpēc studentija ir svarīga. Vecbiedrus, kas labprāt dalītos ar nozīmīgiem stāstiem, aicinām pieteikties  līdz 26. janvārim, aizpildot šo anketu: https://forms.gle/77SBAB4vn8tsussB7

15. februārī 19.00 Rīgas Latviešu biedrības namā tiks sagaidīta jubilejas spožā kulminācija – LSA Gada balva, kurā tiks apbalvotas personas, organizācijas un notikumi 15 dažādās nominācijās, kā arī kopīgi svinēta grandiozā jubileja! Ieeja pasākumā būs ar ielūgumiem.

Vairāk par plānotajiem pasākumiem, Gada balvas ceremoniju un nominācijām uzzini LSA Gada balvas 2019 mājaslapā!

Paldies galvenajam pasākuma atbalstītājam “Swedbank”, kas jau vairākus gadus ar rūpēm un atbalstu iet kopsolī ar Latvijas studentiem!