Latvijas studentu apvienība

Projekts “MANA ISTABA – TAVA ISTABA” meklē jaunus dalībniekus

Ja tu šovasar gribi pavadīt laiku, gūstot pieredzi darbā ar sociālajās iestādēs mītošajiem bērniem, papildināt savas organizatoriskās prasmes, saņemt neviltotu mīlestību un kļūt mazliet sociāli atbildīgāks, kā arī lauzt savus ierūsējušos priekšstatus par bērnu namu un krīzes centru vidi, tad līdz 1.martam aizpildi anketu. Rezultāti tiks paziņoti līdz 15.martam.Projekts „MANA ISTABA – TAVA ISTABA” norisināsies jau otro reizi. Tā ir iespēja kopā ar citiem jauniešiem doties ciemos uz bērnu namiem un cita veida sociālās aprūpes iestādēm un, kopā radot, sportojot, komunicējot un priecājoties, veidot kontaktu starp dažādās vidēs mītošiem jauniešiem. Šogad no 30.jūnija līdz 9.jūlijam dosimies uz Zemgali un Kurzemi, apciemojot 4 sociālās aprūpes iestādes. 17.augustā kopā organizēsim projekta noslēguma pasākumu, kura laikā tiks vākti ziedojumi labdarībai. Ikvienam būs iespēja izpaust savus talantus dažādās meistarklasēs un priecāties kopā ar mums, baudot koncertu.

Projekts „MANA ISTABA – TAVA ISTABA” vismaz 12 jauniešiem ir bijis atspēriena punkts, kam jaunam, iespēja ieraudzīt sevī ko nebijušu, mainīt domāšanu, nojaukt psiholoģiskās barjeras komunikācijā ar sociālajam riskam pakļautiem vienaudžiem, kā arī iemesls pārdomāt katram savu vērtību sistēmu, saprast, cik maz mēs reizēm novērtējam to, kas mums pieder, kas mums apkārt, un to, ko mēs spējam dot sabiedrībai. Par to, kā mums gāja pagājušajā gadā skaties un lasi ŠEIT.

Ja arī tu gribi redzēt kā iespējams pirmo reizi mūžā kāds bērns uzkāpj uz skeitborda dēļa vai paņem rokās foto vai video kameru, ar kādu prieku kopā ar mums uzspēlē volejbolu vai basketbolu, tad droši piesakies, varbūt šis var būt arī tavs šīs vasaras lielais notikums.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content