Latvijas studentu apvienība

Reģistrēšanās dalībai Nākotnes Studiju forumā 2018 ir atklāta!

      Šī gada 27. februārī Nākotnes Studiju forums 2018 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Konferenču centrā vienuviet pulcēs augstākās izglītības veidotājus – politiķus, augstskolu vadītājus, mācībspēkus, studējošos un darba devējus –, lai kopīgi aplūkotu un diskutētu par  aktuālajām tendencēm un nākotnē gaidāmajiem izaicinājumiem augstākajā izglītībā.

     Forumu atklās Latvijas Studentu apvienības prezidente Maira Belova un Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvis. Uzrunai sekos Lielbritānijas izglītības pārmaiņu aģenta, uzņēmuma “Bryanston Square” dibinātāja un TEDx Vilnius un Klagenfurt vadītāja Marcus Orlovsky vieslekcija, kas iepazīstinās publiku ar pārmaiņām un attīstības tendencēm augstākajā izglītībā. Pēc vieslekcijas Latvijas Studentu apvienības Akadēmiskā virziena vadītājs Arkādijs Zvaigzne prezentēs apskatu par augstākās izglītības telpu Latvijā –  tagad un nākotnē. Tad dalībnieki tiks iesildīti pirmsdiskusiju breakout sesijā, kurai sekos divas paralēlas paneļdiskusijas: “Digitalizācijas ietekme uz augstāko izglītību” un Demokrātija un valstiskums digitalizācijas laikmetā: valsts loma augstākajā izglītībā“. Pēc paneļdiskusijām foruma apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar aktuālajiem Eiropas Savienības struktūrfondu projektiem, kurus prezentēs Izglītības un zinātnes ministrijas Struktūrfondu departamenta direktore Santa Šmīdlere.

    Atvērtā reģistrācija forumam pieejama tiešsaistē. Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta, vietu skaits – ierobežots! Lūgums visiem dalībniekiem reģistrēties līdz 2018. gada 23. februārim. Papildu informāciju par forumu var iegūt, rakstot uz nakotnes.studijas@lsa.lv, kā arī sekojot līdzi informācijai Latvijas Studentu apvienības mājaslapā un sociālajos tīklos.

Lielās intereses dēļ esam spiesti paziņot, ka tiešsaistes reģistrācija forumam ir slēgta. Aicinām sekot līdzi foruma norises gaitai Latvijas Studentu apvienības sociālajos tīklos 27. februārī.

   Ar pasākuma norises gaitu var iepazīties programmā:

 

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content