Latvijas studentu apvienība

Rīgā notiek Baltijas organizāciju tikšanās

BOMŠodien, 15.novembrī, Rīgā sākās „Baltijas organizāciju tikšanās” (BOM), kuru šajā gadā rīko Latvijas Studentu apvienība. Tikšanās darba kārtība veidota, lai meklētu problēmu risinājumus un pieredzē dalītos Baltijas valstu augstskolu studējošo pašpārvalžu pārstāvji. Latviju šajā tikšanās reizē pārstāv studenti no Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Ventspils augstskolas, Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas, Banku augstskolas un Biznesa augstskolas “Turība”.

Trīs dienu laikā plānotas diskusijas un problēmu risinājumu darba grupas par pašpārvalžu organizatorisko darbību, intereses radīšanu studentos un jaunu cilvēku piesaisti organizācijai, kā arī pašpārvalžu finansēšanu. Īpaša uzmanība tiks veltīta arī augstskolu pašpārvalžu sadarbībai valsts un starpnacionālā līmenī, kā arī darbs un sasaite ar savas valsts studentu apvienībām.

Projekta vadītāja un Latvijas Studentu apvienības Starptautiskā un jaunatnes lietu virziena vadītāja saka: „Es vēlos, lai šie 30 jaunieši paraugās plašāk par savas universitātes un valsts robežām. Lai viņi saprot, ka kaimņvalstīs ir līdzīgas problēmas, ne tikai pašpārvaldes struktūrā un funkcionēšanā, bet arī akadēmiskajos jautājumos. Šāda veida tikšanās ļauj apmainīties ar pieredzi un pielietot iegūtās zināšanas praksē, lai uzlabotu gan studiju vidi universitātē, gan SP darbību.”

Tikšanās ilgs līdz svētdienai, un tās laikā dalībnieki iepazīs arī Latvijas kultūru un apmeklēs festivālu „Staro Rīga”.

Latvijas Studentu apvienība saka paldies Rīgas Domei un Latvijas Universitātei par telpām semināra norisei.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content