Latvijas studentu apvienība

Rīt notiks #GribuStudēt klātienes akcija

Akcija #GribuStudēt ir pamanīta, un IZM ir sagatavojusi piedāvājumu, ko virzīt apspriešanai ar valdības pārstāvjiem. Tomēr ar to nepietiek. Rīt no plkst. 8.00 iepretim IZM ēkai notiks klātienes akcija, kurā būs iespēja iepazīties ar studentu foto un stāstiem. Pievienojies tai tiešraidē LSA Facebook lapā!
Akcija #GribuStudēt veidota, lai vērstu gan sabiedrības, gan politikas veidotāju uzmanību uz sadzīves grūtībām, ar kurām saskaras daudzi studējošie, īpaši no sociāli mazāk aizsargātām sabiedrības grupām, un augstākās izglītības pieejamības problemātiku Latvijā kopumā.

Lai nepārkāptu šobrīd noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, lūdzam – paliec mājās un dalies ar saiti uz tiešraidi! Tajā būs iespējams sekot līdzi visam akcijā notiekošajam, uzdot sev būtiskos jautājumus un izrādīt savu atbalstu mērķim.

Joprojām aicinām ievietot savu #GribuStudēt foto un stāstu sociālajos tīklos! Lai to izdarītu, nofotografējies ar lapu, uz kuras redzams uzraksts “#GribuStudēt …”, to papildinot ar vēstījumu lēmumu pieņēmējiem – iemesliem, kāpēc iespēja turpināt studēt ir svarīga, vai finansiālām grūtībām, ar kurām esi saskāries studiju laikā. Ievieto foto sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #GribuStudēt un ierakstā atzīmē Latvijas Studentu apvienību un politikas veidotājus – ministrijas, Saeimas deputātus, politiskās partijas vai kādu citu.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content