Latvijas studentu apvienība

Sākas pieteikšanās biznesa ideju konkursam „Ideju kauss 2013”

No 17. jūlija sākas pieteikšanās biznesa ideju konkursam „Ideju kauss 2013”, ko jau septīto gadu rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA). Pieteikšanās noritēs līdz 15. septembrim. Konkursa mērķis ir veicināt jaunu uzņēmumu veidošanos un sekmēt Latvijas ekonomikas izaugsmi.

Biznesa ideju konkurss „Ideju kauss 2013” dod iespēju ikvienam pilngadīgam Latvijas iedzīvotājam īstenot savu biznesa ideju un iegūt uzņēmējdarbības sākšanai nepieciešamās prasmes, pieredzi, kontaktus un finansējumu. Lai pieteiktos konkursam, pretendentiem jāreģistrējas konkursa mājas lapā www.idejukauss.lv un jāiesniedz savas idejas apraksts.

79469l_0Konkursam „Ideju kauss 2013” iesniegtās idejas tradicionāli tiks vērtētas divās kārtās. Katru pieteikto ideju vispirms izvērtēs divi eksperti, bet otrajā kārtā iekļuvušajiem pretendentiem būs jāsagatavo biznesa plāns. Desmit labākie plāni tiks prezentēti klātienē žūrijai, kas arī noteiks uzvarētājus. Konkursa „Ideju kauss 2013” stratēģiskais partneris arī šogad būs AS SEB banka.

Pilns konkursa nolikums atrodams mājas lapā www.idejukauss.lv

Konkursu „Ideju kauss 2013″ rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar stratēģisko partneri A/S SEB banka. Konkurss tiek īstenots LIAA projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma”

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content