Latvijas studentu apvienība

Sākusies atklātā pieteikšanās semināram Mērķis’18

MĒRĶIS’18: radīt padziļinātu izpratni par akreditāciju procesu un studējošā iesaisti iekšējās kvalitātes nodrošināšanā. Seminārs tiek veidots, mēģinot piemērot saturu dalībniekiem ar dažādu zināšanu līmeni un pieredzi lēmējinstitūcijās, ļaujot ne tikai noklausīties lekcijas, bet arī mācīties citam no cita.  

Ja vēlies kļūt par Senatoru un domnieku semināra MĒRĶIS’18 dalībnieku, tomēr neesi savas augstākās izglītības iestādes deleģēts pārstāvis, vēl nekas nav zaudēts! Ir sākusies atklātās pieteikšanās kārta – aizpildi anketu, un varbūt tieši Tu 6. un 7. aprīli aizvadīsi, gūstot vērtīgas zināšanas par augstākās izglītības kvalitātes novērtēšanu un attīstītot starppersonu prasmes.

Dalība seminārā ir bez maksas, tomēr vietu skaits ir ierobežots. Pieteikšanās dalībai līdz 18. martam, aizpildot anketu: https://ej.uz/SDSMERKIS18 

Jautājumu gadījumā lūgums vērsties pie dalībnieku koordinatores Beates Zlaugotnes (26227025) vai sazināties ar organizatoru komandu e-pastā seminars@lsa.lv. Atbildes uz jautājumiem par dalībnieku atlases kārtību, iespējams, varēs atrast arī nolikumā “Latvijas Studentu apvienības projektu dalībnieku atlases kārtība”.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content