Latvijas studentu apvienība

Sākusies atklātā pieteikšanās uz semināru KAM RŪP STUDENTS? 2015

Latvijas Studentu apvienības (LSA) ikgadējais seminārs KAM RŪP STUDENTS? (KRS) lielā ātrumā steidzas pretī jaunajiem studentijas aktīvistiem, lai tos aizvestu neaizmirstamā piedzīvojumā. Nezaudē savu ātrumu un nenokavē pieteikšanos! Augstskolu deleģējumu laiks ir noslēdzies, tāpēc aicinām Tevi, student, startēt uz atvērto pieteikšanos no 12. līdz 17. oktobrim, lai gūtu iespēju piedzīvot vienu no lielākajiem studentijas gada notikumiem – semināra KAM RŪP STUDENTS? 2015 buru pacelšanu un došanos atklātā studentijas okeānā!

Seminārs ir devis iedvesmu daudziem Latvijas studentiem pārstāvēt studentu intereses dažādos līmeņos – gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī. Arī šogad KAM RŪP STUDENTS? jaunos studentijas aktīvistus iedvesmos un izglītos pieredzes bagāti lektori, studentu pārstāvji un citi viedie prāti. Semināra galvenais mērķis ir izglītot un motivēt jaunos augstskolu pašpārvalžu aktīvistus, kuri turpinās pielietot seminārā iegūtās zināšanas un iemaņas pārstāvot studējošo intereses.

2014. gada semināra organizatore Evita Zariņa atzīst, ka laikā, kad viņa bijusi dalībniece šajā seminārā, tas ir bijis milzīgs ieguvums: „KRS savā veidā palīdzeja apzināties un saprast, kāpēc vispār gribu darboties studējošo pašpārvaldē. Radu skaidrību, ko man tā nozīme, un, protams, radās arī izaicinājums pierādīt, ka pašpārvaldei nav jābūt birokrātiskai – tā ir vieta, kur tiekas fantastiski jaunieši, tā ir platforma, idejām un to realizācijai. Seminārs palīdz radīt sev skaidru mērķi –  var tikt izskaldīts viss mežs, bet bez mērķa tam nav nozīmes. Var saskaldīt vienu bluķi, bet tas būs varoņdarbs, ja mērķis ir bijis iekurināt krāsni.”

Sakām lielu paldies semināra atbalstītājiem: Buduart, psaiho.lv, IBIO union, z/s Ķelmēni, Bungee, Bug Accessories, z/s Vecapēni, RED PIXELS, Rīgas Improvizācijas teātris, graci professional cereals un ZiGaZi.

Seminārs norisināsies  no 30. oktrobra līdz 1. novembrim vietā, kas katram dalībniekiem paliks kā pārsteigums. Nenokavē – atvērtā pieteikšanās no 12. līdz 17.oktobrim KAM RŪP STUDENTS? mājaslapā. Dalība studentiem seminārā ir bez maksas. Visus izdevumus sedz LSA.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content