Latvijas studentu apvienība

Sākusies atvērtā pieteikšanās semināram “LAIKS”

Ir sākusies atvērtā pieteikšanās Latvijas Augstākās izglītības un kompetenču semināram “LAIKS”, kas norisināsies Jelgavā 6. un 7. aprīlī. Piesakies savai izaugsmei, līdz 20 martam aizpildot anketu ej.uz/LAIKS19!

Vai vēlies savas pašpārvaldes darbību pacelt jaunā līmenī? Nezini, kā runāt ar vadību un ar ko vispār uzsākt sarunu? Trūkst zināšanu par akadēmiskajiem vai sociālajiem jautājumiem, lai bīdītu savas iniciatīvas? Visi saka, ka vajadzīgs laiks, lai tu varētu pilnvērtīgi izprast šos jautājumus? Savā ziņā viņiem taisnība, tādēļ “LAIKS” ir klāt, lai Tev palīdzētu!

Seminārā varēsi apgūt akadēmiskās un sociālās dimensijas pamatjautājumus studējošo pārstāvniecībā, to skaitā tādas tēmas kā Latvijas augstākās izglītības sistēmas darbību, argumentācijas prasmes, studējošo tiesības un pienākumus, kā arī izpratīsi veidus, kā patiesi mainīt un ietekmēt norises savā augstākās izglītības iestādē. “LAIKS” sniegs iespēju ieklausīties pieredzes stāstos un iedvesmoties turpmākajiem soļiem, lai Tu kļūtu par nākamo pašpārvaldes revolucionāru un varētu darboties ar izpratni! “LAIKS” sniegs iespēju ieklausīties pieredzes stāstos un iedvesmoties turpmākajiem soļiem, lai kļūtu par nākamo pašpārvaldes revolucionāru un varētu darboties ar izpratni.

Kādi būs Tavi ieguvumi pēc semināra “LAIKS”?

  • Zināšanas par to, pie kā vērsties, kad jārisina studējošo problēmas izglītības iestādes līmenī;
  • argumentācijas paņēmieni, kas palīdzēs pilnvērtīgi parādīt savas zināšanas un panākt vēlamo rezultātu;
  • izpratne par sociālo un akadēmisko virzienu tā, lai savā studējošo pašpārvaldē varētu strādāt gan ar pavisam jaunām iniciatīvām, gan ilgstoši sasāpējušiem jautājumiem;
  • zināšanas par to, kā darbojas Latvijas augstākās izglītības sistēma gan valsts līmenī, gan augstākās izglītības iestādēs;
  • vēl 39 citi akadēmiskā un sociālā virziena sabiedrotie!

Semināra “LAIKS” organizatoru komanda aicina visus jaunos studējošo pārstāvniecības ledlaužus nebaidīties un izmēģināt ko pavisam jaunu! Tādēļ kļūsti par vienu no dalībniekiem, aizpildot pieteikuma anketu ej.uz/LAIKS19!

Lai uzzinātu vairāk par semināru, dodies uz “LAIKS” Facebook pasākumu!

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content