Latvijas studentu apvienība

Sākusies pieteikšanās semināram jaunajiem pašpārvalžu aktīvistiem “Kam rūp students? 2017”

Sākusies pieteikšanās ikgadējam Latvijas Studentu apvienības (LSA) rīkotajam trīs dienu semināram “Kam Rūp Students?” (KRS?), kas šogad norisināsies no 20. līdz 22. oktobrim. Seminārs jau 19. reizi pulcēs Latvijas augstākās izglītības iestāžu studējošo pašpārvalžu jaunos aktīvistus.

“KRS?” ir jauno studentu pašpārvalžu aktīvistu trīs dienu seminārs, kas pulcē 50 studentus no dažādām Latvijas augstskolām. Tajā lektori un sabiedrībā pazīstamas personas ne tikai dalās pieredzē un zināšanās, bet tajā pašā laikā arī iedvesmo, liek domāt, saprast un izvirzīt vērtības, izjust, pēc nepieciešamības izrādīt iniciatīvu lekcijās, simulācijās un neformālajās aktivitātēs. Dalībnieki mācās risināt problēmas, mēģina sevi izprast, kā arī smelties motivāciju un spēku turpmākam darbam. Tā tiek panākts, ka dalībnieki iemācās celt savu kompetenci turpmākai darbībai studentijā, aktīvi iesaistīties savas augstskolas studentu pašpārvaldē, LSA un citās studentu organizācijās augstskolas, nacionālā un starptautiskā līmenī.

Pieteikties semināram var divās kārtās – no 18. septembra līdz 2. oktobrim students var pieteikties pie savas augstskolas studējošo pašpārvaldes, lai iegūtu deleģējumu, bet no 6. līdz 8. oktobrim norisināsies atklātā pieteikšanās.

“Kam rūp students?” ir trīs dienu motivācijas un iedvesmas seminārs, kas ik gadu rudenī vienkopus pulcē jaunos un atraktīvos studentu pašpārvalžu aktīvistus, lai pilnveidotu viņu zināšanas par studējošo pašpārvaldēm un LSA kā institūcijām, kas pārstāv studentus, izspēlējot dažādas simulācijas un piedāvājot izglītojošas lekcijas.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content