Latvijas studentu apvienība

Sākusies pieteikšanās semināram “Kam Rūp Students? 2016”

Sākusies pieteikšanās ikgadējam Latvijas Studentu apvienības (LSA) rīkotajam trīs dienu semināram “Kam Rūp Students?” (KRS?), kas šogad norisināsies no 4. novembra līdz 6. novembrim. Seminārs jau 18. reizi pulcēs Latvijas augstākās izglītības iestāžu studējošo pašpārvalžu jaunos aktīvistus.

Pieteikties semināram var divās kārtās – no 30. septembra līdz 12. oktobrim students var pieteikties pie savas augstskolas studējošo pašpārvaldes, lai iegūtu deleģējumu, bet no 13. oktobra līdz 20. oktobrim norisināsies atklātā pieteikšanās.

Šogad KRS? organizē LSA aktīvisti no tādām Studējošo pašpārvaldēm (SP) kā Rīgas Tehniskās universitātes SP, Latvijas Universitātes SP, Rīgas Stradiņa universitātes SP, Latvijas Jūras akadēmijas SP un Banku augstskolas SP.

“Kam rūp students?” ir trīs dienu motivācijas un iedvesmas seminārs, kas ik gadu rudenī vienkopus pulcē jaunos un atraktīvos studentu pašpārvalžu aktīvistus, lai pilnveidotu viņu zināšanas par studējošo pašpārvaldēm un LSA kā institūcijām, kas pārstāv studentus, izspēlējot dažādas simulācijas un piedāvājot izglītojošas lekcijas.

Vairāk informācijas būs iespējams atrast KRS? mājaslapā!

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content