Latvijas studentu apvienība

Sākusies pieteikšanās semināram MĒRĶIS’18

Straujiem soļiem tuvojas ikgadējais Latvijas Studentu apvienības rīkotais Senatoru un domnieku seminārs, kā mērķis ir padziļināt izpratni par senatoru un domnieku darbu, uzlabot zināšanas par augstāko izglītību politiskajā kontekstā, ieskatīties lietišķajā pasaulē, attīstīt starppersonu prasmes jeb soft skills. Tomēr galvenokārt uzmanība tiks vērsta uz akreditācijas procesiem, kas augstākās izglītības iestādēm teju jau min uz pēdām. Seminārs MĒRĶIS’18 norisināsies Rīgā 6. aprīļa vakarā un 7. aprīlī visas dienas garumā.

Seminārā piedalīties īpaši aicinām studējošos, kas jau aktīvi darbojies augstskolas senātā vai domē, tomēr gaidīti arī tie, kas tikai plāno iesaistīties augstskolu lēmējinstitūcijās. Lietderīgu pieredzi iegūs kā pieredzes bagāti senatori, tā arī tie, kuri par domniekiem vai senatoriem vēl tikai plāno kļūt. Līdz 12. martam notiks katras augstskolas iekšējā dalībnieku atlase, tāpēc informāciju par pieteikšanos uzzini savā studējošo pašpārvaldē. Marta vidū gaidāma arī atklātās pieteikšanās kārta, par ko informācija sekos.

Dalība seminārā ir bez maksas, tomēr vietu skaits ir ierobežots. Ja ir kādas neskaidrības vai jautājumi, droši sazinies ar MĒRĶIS’18 projekta vadtāju Paulu Cukuru, rakstot uz e-pastu seminars@lsa.lv vai zvanot 26636792.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content