Latvijas studentu apvienība

Saņemts pieteikums starptautiskā virziena vadītāja amatam

4. jūlijā Latvijas Studentu apvienības (LSA) birojā notiks atkārtotā domes sēde. Tajā viens no darba kārtības punktiem būs starptautiskā virziena vadītāja vēlēšanas – pieteikums saņemts no Katrīnas Sproģes, kura šo amatu ieņēma kopš pagājušā gada maija.

Iesniegtajā motivācijas vēstulē Katrīna Sproģe skaidro, ka starptautiskā virziena vadītājam jānodrošina Latvijas studējošo viedokļa pārstāvniecība starptautiskā mērogā, tajā pašā laikā veicinot Latvijas augstākās izglītības internacionalizāciju un ārvalstu studējošo integrāciju. Tāpat jāseko līdzi norisēm un izmaiņām augstākās izglītības sektorā Eiropā un jākļūst par starptautisko iniciatīvu vēstnesi nacionālā mērogā, pārnesot labās prakses piemērus un veicinot ideju ieviešanu praksē. Papildus ierastajiem darbiem kandidāte uzsver arī vajadzību starptautisko pieredzi ieviest arī LSA darbībā – šogad ieviestās izmaiņas gada plāna formātā un plānotā iekšējo dokumentu sakārtošana ļaus izmantot Eiropas Studentu apvienībā iegūto LSA darba uzlabošanā.

Aicinām iepazīties ar Sproģes iesniegtajiem dokumentiem un starptautiskā virziena vadītāja amata aprakstu! Kandidāte saņēmusi izvirzījumu no Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamenta.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content