Latvijas studentu apvienība

Sestdien notiks LSA Valdes vēlēšanas

13. aprīlī no plkst. 11.00 Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) notiks Latvijas Studentu apvienības (LSA) Domes sēde, kurā tiks ievēlēta jaunā apvienības valde.

Uz valdes amatiem kopumā ir pieteikušies 8 studējošo pārstāvji. Jaunatnes politikas un starptautisko lietu virziena vadītāja vietai savu kandidatūru izvirzījis Liepājas Universitātes doktorants Pāvels Jurs un Latvijas Universitātes Studentu padomes Ārlietu virziena vadītājs Rihards Blese.

Uz Juridiskā virziena vadītāja amatu pretendē Latvijas Universitātes students Anrijs ŠImkus, savukārt savu kandidatūru Sabiedrisko attiecību virziena vadītāja amatam pieteikusi Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības pārstāve Vita Štrobindere.

Organizācijas viceprezidenta amatam kandidatūru pieteikusi Undija Ancēna, kas šobrīd ir LSA Finanšu virziena vadītāja, un Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studējošo pašpārvaldes aktīviste Signija Dziļuma. Vēlmi kļūt par Akadēmiskā virziena vadītāju izrādījusi Daugavpils Universitātes Studentu padomes Akadēmiskā virziena vadītāja Ieva Hiļa un Inguna Zariņa, kuru amatam izvirzījusi Latvijas Universitātes Studentu padome.

Domes sēdes laikā būs iespēja pieteikt savu kandidatūru, lai kļūtu par Studiju akreditāciju komisijas locekļa aizvietotāju.

Ar Domes sēdes darba kārtību iespējams iepazīties ŠEIT.

Did you like this article? Share it with your friends!

3 komentāru

  • Ģimenes organizācija ?

    Rihards un Inguna vēl joprojām tur savu roku uz LU SP pulsa, norādot LU SP jaunajam vadītājam kas un kā darāms. Nu viņi abi vēlas savas ieceres realizēt arī šaja organizācijā? LU nekad neatkāpsies no siltas vietiņas!

    • Os

      LSA nu gan nav siltāka vietiņa par LUSPu, tā kā tiešām nav skaidrs, kādēļ viņi kandidē 🙂 varbūt veselīgai konkurencei, kas ir ļoti labi! Baidās, kas vārgs.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content