Latvijas studentu apvienība

Starpaugstskolu sadarbības forums „KUBS 7” startē 9.jūlijā

Latvijas augstskolu studentu pašpārvalžu aktīvie, drosmīgie un uzņēmīgie studenti 9.jūlijā dosies savā vasaras piedzīvojumā, ņemot dalību starpaugstskolu sadarbības forumā „KUBS 7”.No 9.jūlijā plkst. 8:00 līdz 12.jūlija plkst. 18:30 tas būs 4 dienu izdzīvošanas pasākums 50 dalībniekiem un 15 organizatoriem, kurā izdzīvos visi, bet iegūs tikai tie, kas būs ar atvērtu prāti un ar sirdi pašpārvalžu darbībā.

 

Šī gada „KUBA” tēma : „Darbs komandā”.

 

Dalībnieku lielākie ieguvumi: neaizmirstama pieredze, jaunas zināšanas un, protams, jaunie kontakti, kas veicinās sadarbību starp augstskolām un jaunu kopīgu ideju dzimšanu. Foruma laikā studenti attīstīs savas spējas radošos treniņos, klausīsies profesionālus lektorus, kā arī mācīsies īsā laikā risināt dažādas situācijas un sastrādāties komandas ietvaros, katram ieņemot būtisku lomu komandas darbā.

 

28.jūlijā norisinājās KUBA 7 pirmais pasākums, kurā dalībnieki iepazinās un spēlēja KUBA 7 īpašo CIRKU, kā arī vienkārši labi pavadīja laiku kopā. Dalībnieki tika sadalīti 7 komandās, un līdz 9.jūlijam katrai komandai jāsagatavo mājasdarbs.

 

Forumu „Kubs 7” organizē Latvijas Universitātes Studentu padome, Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvalde, Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studentu pašpārvalde, Ekonomikas un kultūras augstskolas studentu pašpārvalde, Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola un Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments.

 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā par projektu sazinieties ar projekta vadītāju Montu Valdmani (mvaldmane@gmail.com, 20008902) vai dalībnieku koordinatori DanutuJasmani (danuta.jasmane@gmail.com, 29103079).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content