Latvijas studentu apvienība

Starptautisko apmācību iespējas studentiem

JSPA_Logo

1.”Animate the Change” – apmācību kurss par animācijas tehnikām

Starptautiskā apmācību kursā “Animate the Change” 24 jauniešu līderi  no Eiropas diskutēs par aktīvu līdzdalību, diskrimināciju un to, kā iesaistīt plašāku publiku diskusijās pat dažādām tēmām, izmantojot ielu animācijas metodes. Apmācību kurss notiks 2013. gada 9. – 18. jūlijā Pērnavā, Igaunijā. Pieteikšanās: līdz 7. jūnijam!

Pieteikties var jaunatnes darbinieki, apmācītāji, jauniešu līderi, projektu vadītāji, jaunatnes politikas veidotāji un Eiropas Brīvprātīgā darba mentori, kas ir aktīvi globālās izglītības un vietējās sabiedrības attīstības jomā. Jaunatnes darbiniekiem ikdienas darbā nav pārāk daudz izglītības iespēju, kas ļautu viņiem ienest globālo dimensiju jaunatnes darbā un tādējādi sasniegt vairāk jauniešu savā dzīvesvidē. Projekta laikā jaunatnes darbiniekiem un līderiem būs iespēja dziļāk atklāt globālas tēmas un sociālo iekļaušanu, kā arī ienest šīs svarīgās dimensijas savā darbā.

Sīkāka informācija: http://www.jaunatne.gov.lv/lv/raksti/animate-change-apmacibu-kurss-par-animacijas-tehnikam

2.Seminārs “Get Ready4Youth Entrepreneurship”

Semināram “Get Ready4Youth Entrepreneurship” var pieteikties jaunatnes darbinieki, jauniešu līderi un kouči, kas vēlas jauniešus mudināt attīstīt savas uzņēmīguma prasmes Eiropas Savienības (ES) programmas „Jaunatne darbībā” projektos. Vienlaikus jaunatnes darbinieki varēs attīstīt savu izpratni un kompetences par jauniešu uzņēmīguma prasmju attīstīšanu. Seminārs notiks 2013. gada 21. – 26. oktobrī Itālijā. Pieteikšanās: līdz 16. jūnijam!

Sīkāka informācija: http://www.jaunatne.gov.lv/lv/raksti/seminars-get-ready4youth-entrepreneurship

3.APPETISER Lielbritānijā – ievads Tavā starptautiskajā jaunatnes darbā!

Tie jaunatnes darbinieki, jauniešu līderi un projektu vadītāji, kuri vēlas gūt pirmo pieredzi starptautiskajā jaunatnes darbā un izmēģināt ES programmas „Jaunatne darbībā” (2007-2013), kā arī nākamās jaunās programmas jauniešiem iespējas, aicināti pieteikties starptautiskam apmācību kursam APPETISER. Apmācības notiks 2013. gada 11. – 15. septembrī Lielbritānijā, Mančestrā. Pieteikšanās: līdz 9. jūnijam!

Sīkāka informācija: http://www.jaunatne.gov.lv/lv/raksti/appetiser-lielbritanija-ievads-tava-starptautiskaja-jaunatnes-darba

4.Apmācību kurss un konference Ēģiptē “Democracy, citizenship and youth participation”

Vai vēlaties atklāt dažādus veidus, kā jaunieši var aktīvi līdzdarboties Euromed reģionā?

Jūs gribētu diskutēt konferencē par jauniešu vietu un lomu demokrātiskajos procesos Euromed reģionā?

Ja jūsu atbilde ir „jā” – aicinām tieši jūs- jaunatnes darbiniekus, apmācītājus, jauniešu līderus un jaunatnes politikas veidotājus -pieteikties apmācību kursam un konferencei Ēģiptē  “Democracy, citizenship and youth participation”. Apmācības notiks 2013. gada 30. augustā – 6. septembrī Kairā, Ēģiptē. Pieteikšanās: līdz 3. jūnijam!

Sīkāka informācija: http://www.jaunatne.gov.lv/lv/raksti/apmacibu-kurss-un-konference-egipte-democracy-citizenship-and-youth-participation

5.Starptautiskas apmācības „Let’s get out!”

Jaunatnes darbinieki, sociālie darbinieki un jaunieši – jums ir iespēja pieteikties starptautiskām apmācībām „Let’s get out!”. Apmācībās dalībnieki iepazīs āra aktivitātes, ko var izmantot kā rīku jaunatnes darbā jauniešu sociālās iekļaušanas veicināšanai. Apmācības notiks 2013. gada 19. – 25. augustā Latvijā. Pieteikšanās: līdz 9. jūnijam!

Sīkāka informācija: http://www.jaunatne.gov.lv/lv/raksti/starptautiskas-apmacibas-lets-get-out

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content