Latvijas studentu apvienība

Studenti ar deputātiem apspriedīs idejas augstākās izglītības finansēšanas modelim

18. februārī Latvijas Mākslas akadēmijas jaunajā korpusā Kalapaka bulvārī 13 no plkst. 15.30 līdz 17.00 notiks Latvijas Studentu apvienības (LSA) un vairāku Saeimas frakciju deputātu tikšanās, kuras laikā tiks apspriestas idejas augstākās izglītības finansēšanas modelim.
Savu nostāju un ideoloģiju par augstākās izglītības finansēšanas modeli prezentēs Zaļo un zemnieku savienības, Saskaņas Centra, Neatkarīgo deputātu grupas, kā arī Vienotības pārstāvji. Pēc deputātu prezentācijām studentiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus.
LSA jau iepriekš paudusi savu nostāju par nepieciešamību veikt izmaiņas augstākās izglītības finansēšanas modelī. “Nereti esam pauduši savu ideoloģisko nostāju par jauniešu noturēšanu valstī, piedāvājot ieviest bezmaksas studijas, līdzīgi kā tas ir citās Eiropas Savienības valstīs, uz kurām jaunieši dodas studēt par attiecīgās valsts līdzekļiem. LSA savu viedokli jau ir paudusi, tāpēc vēlamies noskaidrot, kāds ir frakciju pārstāvju viedoklis šajā jautājumā,” teic LSA prezidents Edvards Ratnieks.
LSA ir jumtorganizācija, kas pārstāv visu Latvijā studējošo intereses kā nacionālā, tā starptautiskā mērogā. Organizācija ir nozīmīgs augstākās izglītības politikas veidotāju partneris jautājumos, kas skar studējošos.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content