Latvijas studentu apvienība

Studenti atbalsta medicīnas personāla prasību finansējuma paaugstināšanai

Tieši pēc nedēļas, 7. novembrī, Latvijas jauno ārstu asociācija (LJĀA), Latvijas medmāsu asociācija (LMA) un Latvijas ārstu biedrība (LĀB) organizē protesta akciju “Viena diena bez medicīnas personāla”, lai pieprasītu pildīt likumu un 2020. gada budžetā iekļaut finansējumu medicīnas darbinieku, tostarp rezidentu un jauno speciālistu, algu paaugstinājumam likumā noteiktajā apmērā.

Galvenā akcija “Viena diena bez medicīnas personāla” norisināsies ceturtdien, 7. novembrī no plkst. 8:30-9:30, kad LJĀA aicina visus medicīnas darbiniekus un Latvijas iedzīvotājus pulcēties pie Saeimas, lai paustu savu viedokli.

Ilgus gadus veselības aprūpē strādājošie cīnījās par iedzīvotājiem un vairākkārt piekrituši dažādiem kompromisiem, bet šobrīd ir sasniegts punkts, kad vairs nav vietas kompromisiem. Šajā un citās akcijās LJĀA, LMA un LĀB cīnās par veselības aprūpes nākotni, paredzamu, ilgtspējīgu nozares attīstību un iedzīvotāju tiesībām uz kvalitatīvu, laicīgu un pieejamu veselības aprūpi! Viņi cīnās arī par mums!

Mēs, Latvijas Studentu apvienība, paužam atbalstu šīm aktivitātēm un aicinām studentus būt solidāriem ar studējošajiem rezidentiem, medicīnas studentiem, topošajiem veselības aprūpes speciālistiem, veselības aprūpes darbiniekiem. Tāpēc aicinām pievienoties protestam pie Saeimas,  pieprasot pārstāt graut veselības aprūpes sistēmu!

Tāpat aicinām publiski paust atbalstu, dalīties savos un savas organizācijas informācijas kanālos un sociālajos tīklos ar šo aicinājumu un akcijas “Viena diena bez medicīnas personāla” Facebook pasākumu, kur varēs sekot līdzi jaunākajai informācijai par piketa akcijas norisi!

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content