Latvijas studentu apvienība

STUDENTOS IR SPĒKS – NOTIKS STUDENTU LĪDERU FORUMS

Logo2013 copyLatvijas Studentu apvienība (LSA) no 15. – 19. augustam pulcēs jaunos studentu līderus, lai strādātu gan pie jauniešu personīgās izaugsmes, gan stiprinātu Latvijas studentu pārstāvniecību visos tās līmeņos.

Tradicionālais LSA Līderu forums šogad kopā pulcēs vairāk nekā 70 jauniešus – studentu pašpārvalžu pārstāvjus un LSA vecbiedrus. Forumā stiprinās viņu savstarpējo sadarbību un sadarbību ar augstākās izglītības politikas veidotājiem.

Foruma mērķis ir stiprināt studentu līderu personības un uzlabot to zināšanas par augstāko izglītību politiskajā kontekstā. Foruma ietvaros plānotas tikšanās ar vairākiem politiķiem un nozares pārstāvjiem, kuri ir augstākās izglītības politikas veidotāji Latvijā. Galvenie diskusiju temati paredzēti Latvijas augstākās izglītības pārmaiņām, augstākās izglītības studiju virzienu akreditācijai. 

Līderu forumā 2013 vari piedalīties, saņemot augstskolas studējošo pašpārvaldes vadītāja deleģējumu līdz 2013.gada 2.augustam vai sūtot savu CV un pieteikuma (motivācijas) vēstuli uz e-pastu LideruForums@lsa.lv līdz 5.augustam, norādot vārdu, uzvārdu, e – pasta adresi, telefona numuru,twitter.com lietotāja vārdu. Ja pagaidām neizmanto twitter.com tīmekļa vietni, tad vismaz uz foruma laiku to aicinām darīt, jo būs gan uzdevumi pirms foruma, gan dažādas aktivitātes veicamas tieši izmantojot sociālā tīkla twitter.com iespējas. Mēs izskatīsim Tavu pieteikumu!

Foruma norise paredzēta no 15.augusta (ceturtdienas) 17.30 (izbraukšana no Rīgas) līdz 19.augusta 10.30 (iebraukšana Rīgā). Dalībniekiem jāpiedalās visu foruma laiku.

Did you like this article? Share it with your friends!

2 komentāru

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content