Latvijas studentu apvienība

Studentu līderi diskutēs par augstākās izglītības finansējumu

No 11. augusta līdz 14. augustam norisināsies ikgadējais Latvijas Studentu apvienības (LSA) rīkotais “Studentu Līderu forums 2016”, kas vienkopus pulcēs Latvijas augstskolu aktīvākos studentus un LSA vecbiedrus. Studentu Līderu forums ik gadu tiek rīkots, lai kopīgi stiprinātu studentu kustību, izglītotos, celtu motivāciju un rastu risinājumus aktuālajām problēmām augstākajā izglītībā. Šogad studenti kopā ar politikas veidotājiem diskutēs par nepieciešamajām reformām un nepietiekamo finansējumu augstākajā izglītībā.

“Studentu Līderu forums” ir platforma, kurā satiekas studējošo pašpārvalžu līderi – topošie un esošie vadītāji, studentu viedokļu aizstāvji un pārstāvji. Tā ir vieta, kur tiek stiprināti pamatakmeņi studentu kustībai un studentu interešu aizstāvībai, tiekoties un diskutējot ar augstākās izglītības sistēmas veidotājiem.

Šogad viens no galvenajiem foruma notikumiem būs paneļdiskusija par augstākās izglītības finansējumu, kurā piedalīsies Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, Latvijas Rektoru padomes priekšsēdētājs Arvīds Barševskis, Augstākās izglītības padomes priekšsēdētājs Jānis Vētra, Saeimas Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētājs Jānis Vucāns. Paneļdiskusiju vadīs portāla “Delfi” žurnālists Filips Lastovskis. Visu četru dienu garumā kā lektori uzstāsies tādas sabiedrībā zināmas personas kā Saeimas deputāts Mārtiņš Bondars, bijušais Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers un citi.

Studentu Līderu forums ir ikgadēja LSA tradīcija, kas tika aizsākta 2002. gadā. Kopš pirmsākumiem forums ir bijis LSA kā organizācijas stūrakmens. Studentu Līderu forumā ir uzstājušies dažādu jomu eksperti un Latvijā atpazīstamas personas. Pasākumā studējošie papildina savas zināšanas, lai kļūtu par līderiem savās pašpārvaldēs, iespējams nākotnē ieņemtu vietu LSA valdē.

“Studentu Līderu Forumu 2016” atbalsta SEB banka, Baldones Waterjump, MyFitness, dizaina papīrlietas Manilla, Coca-Cola Latvija, POLIGONS #1, Gutta, Orkla Foods Latvija, Ģertrūdes ielas teātris, Red Bull, Rozes Bode, Valmiermuižas alusdarītava un saimniecība “Kunturi”.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content