Latvijas studentu apvienība

Studentu līderu foruma pre-seminārs notiks jau šonedēļ

Ja tev vienmēr ir bijusi interese, bet nav sanācis pilnībā izprast augstākās izglītības politiku Latvijā un ārzemēs, tad Studentu līderu foruma 2019 pre-seminārs “Īsa pamācība augstākās izglītības politikā” ir piemērots tev! Pasākuma laikā būs unikāla iespēja uzzināt par Latvijas augstākās izglītības sistēmu un tās attīstību līdz mūsdienām, normatīvo aktu virzību Latvijā, augstākās izglītības attīstības finansēšanas sistēmu, uzlabot līderības prasmes un iegūt daudz citu vērtīgu zināšanu.

Lai reģistrētos dalībai seminārā, lūdzam aizpildīt pietiekuma anketu. Pasākums tiek rīkots Studentu līderu foruma 2019 ietvaros, tomēr sagaidām ikvienu interesentu.

Semināra pirmā diena norisināsies Swedbank Latvia ēkā, Balasta dambī 15 laikā no 15.00 līdz 20.00, bet otrā diena – Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju Centrs, Kalpaka bulvārī 4 laikā no 11.00 līdz 18.00).

Studentu Līderu forumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
#NVOfonds

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content