Latvijas studentu apvienība

Tiecies pēc kadriem par cilvēkiem un kodiem!

Radošā apvienība Cits Skats jau otro gadu pēc kārtas aicina jauniešus piedalīties īsfilmu konkursā Triecienkadrs. Konkursa dalībniekiem jābūt vecumā no 16 – 28 gadiem un jārada līdz 5 minūtēm gara īsfilma par tēmu “Cilvēki un Kodi”. Darbs jāiesniedz līdz 19. aprīlim.
Īsfilmu konkursa mērķis ir veicināt jauniešu radošo darbību un jaunrades procesu, kā rezultātā tiek radīti oriģināli stāsti par konkursā izsludināto tēmu. Darbus izskatīs un vērtēs žūrijas komisija, nosakot labākos darbus, kas tiks demonstrēti Siguldas novada Kultūras centra kinozālē konkursa apbalvošanas ceremonijā 11. maijā.
Īsfilmu konkursa Triecienkadrs uzvarētāji tiks pie naudas balvas, kā arī lieliskas iespējas – prakses filmu studijā “RIJA”. Visi konkursa laureāti saņems balvas no konkursa atbalstītājiem, tostarp iespēju apmeklēt kinoblogera Kinokults vadīto lekciju. Tāpat tiks noteikta skatītāju simpātiju ieguvusī īsfilma, kuras autori saņems īpašu pārsteiguma balvu no Swedbank.
Konkursa nolikums un pieteikuma anketa atrodami Siguldas novada pašvaldības interneta vietnēwww.sigulda.lv, kā arī aktualitātēm iespējams sekot līdzi Triecienkadrs sociālo tīklu kontos:
Radošā apvienība Cits Skats ir komanda, kuru veido četras siguldietes. Tā radusies 2011. gada nogalē, kad tika dibināts īsfilmu konkurss Triecienkadrs. Šobrīd komanda spēkus virza īsfilmu konkursa Triecienkadrsrealizēšanā, kas tapis sadarbībā ar Siguldas novada Kultūras centru. Projektu līdzfinansē Siguldas novada Dome.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content