Latvijas studentu apvienība

Tiek izsludināta kandidātu pieteikšanās LSA Viceprezidenta amatam

Tiek izsludinātas LSA Viceprezidenta vēlēšanas. Kandidātu pieteikšanās paredzēta līdz 2018. gada 12. janvāra plkst. 17:00, savukārt vēlēšanas notiks 2018. gada 20. janvāra LSA Domes sēdē. Ikvienam ir iespēja pieteikt savu kandidatūru LSA Viceprezidenta amatam.

Paldies līdzšinējam viceprezidentam Sandim Kārkliņam par sava termiņa laikā paveiktajiem darbiem!

LSA Viceprezidenta galvenais pienākums ir Latvijas studentu pārstāvnēšana starptautiskā mērogā un augstākās izglītības starptautiskās dimensijas integrēšana LSA Valdes ikdienas darbā, aktualizējot starptautiski apstiprināto vadlīniju un rekomendāciju ieviešanu Latvijā, atbilstoši noteiktajām pozīcijām un ievērojot studējošo intereses un aizvietot prezidentu prombūtnes laikā.

Kandidātiem līdz 2018. gada 12. janvāra plkst. 17.00 jāiesniedz šādi dokumenti:

  • Amata kandidāta Curriculum Vitae (CV).
  • Amata kandidāta motivācijas vēstule ar ietvertu vīziju par izvēlētā virziena (amata) darbību.
  • Citi dokumenti pēc amata kandidāta ieskata.

Lai kandidētu vēlēšanās, pretendentam jāsaņem vismaz viena LSA biedra – augstskolas studējošo pašpārvaldes – rakstisks izvirzījums un to jāiesniedz LSA līdz 2018. gada 20. janvāra Domes sēdes sākumam.. Ja, vēlēšanām sākoties, deleģējums nav saņemts, pretendents nevar piedalīties vēlēšanās.

LSA prezidente aicina studējošo pašpārvaldes uz LSA Viceprezidenta amatu izvirzīt studentus, kuru prasmes un kompetences atbilstu amata aprakstā minētajam.

Dokumenti iesniedzami klātienē LSA birojā Mārstaļu iela 2/4-4 (ieeja no Vecpilsētas ielas) vai sūtot pa pastu (Latvijas Studentu apvienībai, Mārstaļu iela 2/4-4, Rīga, LV – 1050) ar pasta zīmogu līdz pēdējam pieteikšanās datumam, vai tie jānosūta elektroniski uz e-pastu lsa@lsa.lv, parakstīti ar drošu elektronisko parakstu. Papildus šie dokumenti jāiesniedz arī elektroniski sūtot uz e-pastu lsa@lsa.lv.

Lai pārbaudītu kandidātu gatavību amatam, pēc pieteikuma iesniegšanas beigām kandidāti saņems uzdevumu, kuru atrisinājums būs jāiesūta elektroniski līdz 2018. gada 16. janvārim un jāprezentē 20. janvāra LSA Domes sēdē.

Uz LSA Domes sēdi, kurā būs dzirdamas LSA Viceprezidenta kandidātu uzrunas un vēlēšanas, tiek aicināts ikviens interesents. Būs iespēja iepazīties ar kandidātiem, izteikt viedokli, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus.

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar LSA prezidenti Mairu Belovu (maira.belova@lsa.lv).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content