Latvijas studentu apvienība

Tiek meklēts Studentu līderu foruma 2019 projekta vadītājs

Sākusies pieteikšanās lielākajam ikgadējā studentijas līderu pulcēšanās pasākuma – Studentu līderu foruma – projekta vadītāja vietai. Interesenti pieteikumus aicināti iesūtīt uz lsa@lsa.lv līdz 11. decembrim (ieskaitot).

Studentu līderu forums ir 4 dienu pasākums, kurā satiekas studējošo pārstāvniecības līderi, lai stiprinātu demokrātijas principus studējošo pašpārvaldēs, pilnveidotu dalībnieku līderību un veicinātu atbildību kā pret sevi, tā pret saviem biedriem, kā arī uzlabotu studējošo pārstāvju zināšanas par augstāko izglītību politiskajā kontekstā. Foruma uzdevums ir nostiprināt jauniešu vēlmi darboties studējošo pārstāvniecībā un rast jaunus, inovatīvus risinājumus un idejas tam, kā sasniegt mūsu organizāciju izvirzītos mērķus.

‍‍‍“Šis projekts no projekta vadītāja un komandas prasa augstu atbildības sajūtu, radošumu, ambiciozus uzstādītos mērķus, kā arī nepagurstošu darbu pie tā, lai tie tiktu īstenoti augstākajā kvalitātē!” teikuši SLF’15 organizatori.

SLF galvenā organizatora/vadītāja pienākumi:

  • foruma īstenošanas plāna izveide un realizācija atbilstoši termiņiem, budžetam un kvalitātes prasībām;
  • foruma finanšu plānošana, atbalstītāju piesaiste un to atbildīga pielietošana;
  • organizatorisko un cilvēkresursu vadības jautājumu risināšana;
  • informācijas par projekta progresu sniegšana LSA valdei un cieša sadarbība ar to.

Ja uzskati sevi par pietiekami atbildīgu un spējīgu cilvēku, kurš mācēs vadīt organizatoru komandu, piesakies vadīt projektu! Dalība iepriekšējo gadu semināros un pieredze to, vai citu projektu organizēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību, izskatot pieteikumus.

Pieteikties uz projekta vadītāja amatu var līdz 11. decembra plkst. 23.59. Kandidātiem elektroniski uz lsa@lsa.lv jāiesūta pieteikums, kurā iekļauts CV un motivācijas vēstule ar projekta vīziju brīvā formā, kas ietver projektā izvirzāmos mērķus un sasniedzamos rezultātus. Pēc pieteikuma saņemšanas ar amata kandidātiem norisināsies intervijas.

Smelties iedvesmu vari, lasot iepriekšējo gadu Studentu līderu forumu – SLF’18, SLF’17, SLF’16 un SLF’15 – atskatus. Ja vēlies uzzināt par šo projektu vai vispārīgi par LSA projektu organizēšanas aspektiem padziļinātāk, laipni aicinu sazināties ar LSA iekšējā virziena vadītāju Santu Katrīnu Meikališu vai iepriekšējo gadu SLF projekta vadītājiem (Haralds Gerts, Indra Pētersone, Aleksis Ozoliņš un Alma Lūka, Mārtiņš Šmits, Alise Krauja un Undija Ancēna).

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content