Latvijas studentu apvienība

Topošajiem studentiem iespēja uzdot sev aktuālos jautājumus par studiju uzsākšanu

Arī šogad topošajiem studentiem ir iespēja vērsties pie Latvijas Studentu apvienības (LSA) aktīvistiem ar sev interesējošajiem jautājumiem. Jau kopš pavasara darbojās reflektantu konsultatīvais tālrunis, ar kura starpniecību topošajiem studentiem ir iespēja sazināties ar Reflektantu informatīvās kampaņas (RIK) “Augstskolu anatomija” komandu. Tālrunis darbosies līdz 16. augustam, sniedzot skolēniem iespēju ne vien uzzināt vairāk par budžeta vietām, stipendijām, kredītiem, akreditāciju un citām nozīmīgām augstākās izglītības niansēm, bet arī gūt atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem par studiju uzsākšanu.

Topošie studenti sev aktuālos jautājumus ir aicināti uzdot, zvanot konsultantiem uz tālruņa numuru 20126865 vai sūtot e-pastu uz rik@lsa.lv. Projekta mājaslapā www.augstskoluanatomija.lv tiks apkopoti reflektantu visbiežāk uzdotie jautājumi un noderīga informācija par augstākās izglītības izvēli, kā arī tajā būs iespējams iepazīties ar projekta rokasgrāmatu, kurā ir apkopota pamatinformācija par būtiskām niansēm, kas jāzina, uzsākot studijas. Projekta aktuālajiem jaunumiem var sekot līdzi arī kampaņas Facebook lapā – facebook.com/jautastudentam.

Reflektantu informatīvā kampaņa “Augstskolu anatomija” ir studentu iniciatīva palīdzēt vidusskolu absolventiem spert nākamo nozīmīgo soli – veikt savas izglītības un līdz ar to arī profesijas izvēli. Projektu jau desmito gadu rīko LSA sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM), kā arī tādām institūcijām kā Valsts izglītības satura centrs (VISC) un Nacionālā izglītības iespēju datubāze (NIID). Kampaņas mērķis ir topošajiem studentiem sniegt informatīvu palīdzību un padomus jautājumos, uz kuriem ar pieejamās reklāmas starpniecību netiek rastas atbildes vai tiek sniegta nepilnīga informācija.

Šogad kampaņas ietvaros ar Swedbank atbalstu ir plānots vidusskolām izdalīt aptuveni 12 000 skrejlapas un 350 plakātus, informējot par projekta norisi un vēršot uzmanību uz tā aktualitāti. Līdz maija beigām projekta komanda dosies uz vidusskolām, kas ir izteikušas interesi par šādu iniciatīvu, lai skolēniem pastāstītu par augstāko izglītību, studiju dzīvi un projekta darbību.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content