Latvijas studentu apvienība

Uz LSA prezidenta amatu kandidēs Maira Belova

Uz Latvijas Studentu apvienības (LSA) prezidenta amatu pieteicies viens kandidāts – līdzšinējā LSA Sociālā virziena vadītāja un LSA pārstāve Augstākās izglītības padomē Maira Belova.

11. martā plkst. 19.00, Latvijas Universitātes galvenajā ēkā (Raiņa bulvārī 19, Rīgā), notiks prezidenta kandidāta debates, sekojošā formātā:

• Prezidenta kandidāta prezentācija “Es kā prezidenta kandidāts”;
• “Viens pret Vienu ar kandidātu”;
• Auditorijas jautājumi prezidenta kandidātam.

Interesējošos jautājumus prezidenta kandidātam var iesūtīt arī pirms debatēm, rakstot uz ilva.grigorjeva@lsa.lv. Debates būs iespējams apmeklēt ikvienam studentam un interesentam, kā arī tās būs redzamas video tiešraidē internetā.

Jaunais LSA Prezidents tiks ievēlēts LSA Kongresā, kas šogad notiks 19.martā, LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Torņakalnā (Jelgavas iela 1, Rīgā). Kongress ir gada notikums Studentijā. Kongress ir organizācijas augstākā lēmējinstitūcija, kas sastāv no LSA biedru, studējošo pašpārvalžu, deleģētiem pārstāvjiem. Tajā piedalīsies vairāk nekā 200 studējošo pašpārvalžu pārstāvji no visām Latvijas augstākās izglītības iestādēm, kas ir LSA biedri. Tā laikā tiks apstiprināts arī jaunais organizācijas budžets un izvirzītas darbības vadlīnijas nākamajiem gadiem.

LSA Prezidents pārstāv Latvijas studējošos intereses nacionālā līmenī, iesaistās augstākās izglītības politikas veidošanas procesos, aizstāv studējošo viedokli, ikdienā vadot LSA.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content