Latvijas studentu apvienība

Uz LSA Sociālā virziena vadītāja vietu kandidēs Liene Kņaze

Šajā sestdienā, 7. aprīlī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes telpās (Āzenes iela 14/24) notiks Latvijas Studentu apvienības (LSA) Domes sēde, kurā tiks ievēlēts pēdējais LSA Valdes loceklis – Sociālā virziena vadītājs. Kandidāti, kuri bija saņēmuši deleģējumu no kāda LSA biedra – studējošo pašpārvaldes, uz šo valdes amatu varēja pieteikties līdz 3.maija plkst. 17.00.

Pieteikums noteiktajā termiņā tika saņemts no viena kandidāta – Lienes Kņazes, kura studē Latvijas Kultūras akadēmija. Uz šo amatu viņu izvirzījusi tās pašas augstskolas Studējošo pašpārvalde.

Ar kandidāta iesniegtajiem dokumentiem var iepazīties šeit.

L. Kņaze Sociāla virziena vadītāja amatam galvenās prioritātes izvirzījusi:
• Priekšlikumu sniegšanu Ministru kabineta noteikumiem par jautājumiem, kas skar augstākās izglītības sociālo dimensiju;
• Studējošo pašpārvalžu un LSA Domes konsultēšanu un izglītošanu saistībā ar sociālās dimensijas jautājumiem;
• LSA pārstāvēšanu lokālā, nacionālā un starptautiskā mērogā par augstākās izglītības sociālās dimensijas jautājumiem.

LSA Domes sēdes sākums plkst. 11.00 (reģistrācija no plkst. 10.00). Uz LSA Domes sēdi ir aicināts ikviens interesents. Būs iespēja iepazīties ar kandidātiem, izteikt viedokli, kā arī uzdot sev interesējošos jautājumus. Sēdes video tiešraide tiks nodrošināta arī internetā, kuras saite tiks publicēta LSA sociālo tīklu kontos sēdes dienā.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content