Latvijas studentu apvienība

Uzsākta reflektantu informatīvā kampaņa “Augstskolu anatomija”

Tāpat kā ik gadu, arī šovasar Latvijas Studentu apvienība (LSA) organizē reflektantu informatīvo kampaņu “Augstskolu anatomija”, kas palīdzēs topošajiem studentiem savas studiju programmas izvēlē. Sākot ar 21. jūniju topošajiem studentiem būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes, kā arī uzzināt svarīgāko, kam jāpievērš uzmanība, uzsākot studijas. Kampaņas misija ir sniegt augstskolu reflektantiem informatīvu palīdzību un draudzīgus padomus jautājumos, uz kuriem augstskolu reklāmas aktivitātes informāciju nesniedz vai dažkārt ir maldinošas. Kampaņa norisināsies līdz septembra beigām, palīdzot arī ar padomiem, iejūtoties jaunajā vidē.

Šogad kampaņas fokuss ir mainījies – tā pārsvarā notiks LSA LSA Facebook lapā, kur tiks publicēti informatīvie materiāli, vēršot uzmanību uz padomiem studiju izvēlē, skaidrojot daudzos terminus, kas atrodami augstskolu mājaslapās un studiju programmu aprakstos, un sniedzot informāciju par studentu kredītiem, budžeta vietām un stipendijām. Darbosies vietne augstskoluanatomija.lv, kurā pieejama gan iespēja uzdot jautājumus, gan rokasgrāmata, kurā apkopota reflektantam būtiskākā informācija. Tomēr, ja rodas kādi jautājumi, tos iespējams uzdot, rakstot uz e-pastu rik@lsa.lv vai zvanot uz konsultatīvo tālruni 20126865, kur uz tiem atbildēs zinoši studējošie.

Ar SEB bankas atbalstu tiks izgatavotas arī kampaņas skrejlapas, kas informēs par iespēju uzzināt svarīgāko un uzdot jautājumus, kā arī sniegs padomus studiju programmas izvēlē. 29. jūnijā kopā ar vidusskolas atestātu skrejlapa nokļūs pie katra 12. klases beidzēja.

Latvijas Studentu apvienība izsaka pateicību projekta galvenajam atbalstītājam SEB bankai.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content