Latvijas studentu apvienība

Vakances

Valdes loceklis

Starptautiskā virziena vadītājs

Palīgs

studējošo interešu pārstāvniecībā zinātnes jautājumos

Palīgs

studentcentrētas izglītības jautājumos

Palīgs

augstākās izglītības pieejamības jautājumos

Palīgs

Latvijas augstākās izglītības internacionalizācijas jautājumos

Palīgs

starptautisko studējošo interešu pārstāvniecības jautājumos

Palīgs

LSA sēžu un projektu koordinēšanā

Palīgs

biedru iesaistes un organizācijas iekšejo procesu jautājumos

Palīgs

IT sistēmu izstrādē un uzturēšanā

Starptautiskā virziena vadītājs

Uz starptautiskā virziena vadītāja amatu var kandidēt LSA Valdes vēlēšanās. Uzzini vairāk šeit vai raksti uz lsa@lsa.lv!
Mēs piedāvājam:

  • Elastīgu darba grafiku;

  • Darbu ar motivētiem studējošo līderiem;

  • Darbu nacionāli un starptautiski atzītā sabiedriskā labuma organizācijā;

  • Plašas tīklošanās un pašizaugsmes iespējas;

  • Iespēju uzzināt, sekot līdzi un ietekmēt aktuālās politikas norises valstī;

  • Stabilu atalgojumu 700,00 eiro mēnesī (bruto) un godīgu nodokļu nomaksu.

Palīgs studējošo interešu pārstāvniecībā zinātnes jautājumos

Studiju procesam nebūtu jābūt tikai par lekciju apmeklēšanu un eksāmenu nokārtošanu, bet arī par studējošo iesaisti pētniecībā, jaunu risinājumu rašanā un sabiedrības problēmu atrisinšanā. Ja piekrīti šim apgalvojumam, tad noteikti droši vari pieteikties par palīgu šajā pozīcijā! Kopīgi varēsim strādāt pie zinātnes popularizēšanas studējošo vidū, atvērtas zinātnes principu ieviešanas Latvijas augstākās izglītības iestādēs, kā arī doktorantūras studējošo vajadzību apzināšanas un risināšanas.

Piesakies šeit!

Palīgs studentcentrētas izglītības jautājumos

Viens no kvalitatīvas augstākās izglītības stūrakmeņiem ir tieši studentcentrētas izglītības principu īstenošana. Ja tevi interesē augstākās izglītības kvalitāte, vēlies izprast un uzlabot Latvijas likumdošanu, uzlabojot studiju pieredzi ikvienam studējošajam Latvijā, tad šī pozīcija varētu būt tieši priekš tevis! Kopā strādāsim pie LSA nostājām, atzinumiem un viedokļiem jautājumos, kas aptver gandrīz visus Latvijas augstākās izglītības telpas aspektus.

Piesakies šeit!

Palīgs augstākās izglītības pieejamības jautājumos

Pieejamība ir nozīmīgs elements augstākās izglītības ieguvē. Tajā ietilpst ne tikai fiziskā vides pieejamība personām ar kustību traucējumiem, bet arī pieejamības nodrošināšana digitālai videi, studējošo un AII personāla izglītošana, pieejamība studējošajiem ar mācību traucējumiem, kā arī finansiālā atbalsta iespēju nodrošināšana. Ja vēlies apgūt jaunas zināšanas un prasmes šajā jomā, kā arī palīdzēt ar tādu jautājumu risināšanu kā stipendiju pilnveide, diskriminācijas novēršana un drošas vides veidošana AII, sociālais virziens gaidīs tavu pieteikumu!

Piesakies šeit!

Palīgs Latvijas augstākās izglītības internacionalizācijas jautājumos

Vai vēlies strādāt ar starptautisko studējošo labbūtību un iekļaušanu Latvijas augstākajā izglītībā? Ja jā, tad šī pozīcija ir domāta tieši tev! Kopā strādāsim pie risinājumiem un iniciatīvām nacionālā līmenī kuras piedāvāt politikas veidotājiem, studējošo pašpārvaldēm un augstākās izglītības iestādēm.

Piesakies šeit!

Palīgs starptautisko studējošo interešu pārstāvniecības jautājumos

Ja esi ieinteresēts studējošo pārstāvniecību padarīt pieejamu ikvienam tās interesentam, sniedzot atbalstu un iespēju sarunai arī ārvalstu studējošajie, tad kļūsti par palīgu starptautisko studējošo interešu pārstāvniecības jautājumos! Kopā apzināsim lielākos izaicinājumus starptautiskajiem studējošajiem un to risinājumus, kā arī izvērtēsim LSA nepieciešamās darbības veiksmīgākai ārvalstu studējošo integrācijai.

Piesakies šeit!

Palīgs LSA sēžu un projektu koordinēšanā

Studējošo pārstāvju dalība tevis rīkotās sēdēs un pasākumos izklausās pēc lieliskas iespējas? Tad piedāvājam tieši tev pievienoties mūsu komandai un palīdzēt sarīkot neaizmirstamus seminārus, produktīvas sēdes un daudzus citus projektus! Kļūsti par mūsu palīgu LSA sēžu un projektu koordinēšanā.

Piesakies šeit!

Palīgs biedru iesaistes un organizācijas iekšejo procesu jautājumos

Ja vēlies iepazīties un komunicēt ar dažādām Latvijas augstskolu studējošo pašpārvaldēm, piedaloties LSA attīstišanā, tad šī palīga pozīcija ir domāta tieši tev! Kopīgi strādāsim ar pašpārvalžu problēmu apzināšanu, risināšanu un biedru saliedētības jautājumiem.

Piesakies šeit!

Palīgs IT sistēmu izstrādē un uzturēšanā

Informācijas sistēmas, WordPress, Google pakalpojumi un citi līdzīgi risinājumi atbilst tavam prasmju kopumam, kā arī vēlies sniegt palīdzīgu roku LSA komandai? Tad šī iespēja ir tieši tev! Kļūsti par mūsu palīgu IT sistēmu izstrādes un uzturēšanas jautājumos!

Piesakies šeit!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Skip to content