Latvijas studentu apvienība

Valsts garantēto studentu kredītu gatavojas izsniegt «Swedbank»

“Swedbank” gatavojas izsniegt valsts garantēto studiju un studējošo kredītu 2020./2021. mācību gadam un ir iesniegusi pieteikumu finanšu institūcijā “Altum”. Plānots, ka studiju un studējošo kredītus “Swedbank” sāks izsniegt no augusta vidus.

Pieteikties valsts garantētajam studiju vai studējošā kredītam varēs uzreiz pēc līguma noslēgšanas ar augstskolu. No šī gada pieteikšanās un līguma noslēgšana būs iespējama attālināti. Savukārt valsts garantiju banka piemēros pati pēc pieteikuma izvērtēšanas un līguma parakstīšanas – topošajiem studentiem nekas papildus nebūs jādara. Tomēr jāņem vērā, ka pirms pieteikšanās valsts garantētajam kredītam, studentam jābūt attiecīgās bankas klientam.

Līdz studiju kredīta izsniegšanai interesentam iespēja pieteikties informācijai par valsts garantēto kredītu saņemšanu, un tiklīdz tiks uzsākta kredītu izsniegšana, banka par to informēs interesentus.

Šogad noslēgušās būtiskas izmaiņas studiju un studējošā kreditēšanas sistēmā. Arī Latvijas Studentu apvienība piedalījās noteikumu izstrādē, tāpēc jaunā kreditēšanas sistēma izveidota studējošajiem draudzīga un ļaus sniegt nepieciešamo atbalstu.

Piesakoties studiju vai studējošajam kredītam, topošajiem studentiem vairs nebūs nepieciešams otrs galvotājs, kas uzņemtos saistības gadījumā, ja kredītņēmējs nevarētu atmaksāt kredītu, – šo garantiju sniegs finanšu institūcija “Altum”. Līdz šim papildu prasība nodrošināt atbilstošu privāto galvotāju daudziem studentiem esot izrādījies nepārvarams šķērslis, kas turpmāk atkritīs.

Tāpat turpmāk netiks noteikti studiju kredīta griesti, kā tas bija līdz šim – maksimālais studiju kredīts būs studiju maksas apmērā.

Valsts turpinās subsidēt studiju kredīta procentu maksājumus studiju laikā un gadu pēc absolvēšanas. Savukārt jaunajiem vecākiem pēc bērna piedzimšanas vai adopcijas tiks dzēsta studējošā kredīta apmaksas summa 30% apmērā. Līdz šim kredīta summa tika dzēsta tikai vienam no vecākiem, taču turpmāk šāda iespēja būs abiem bērna vecākiem.

Šobrīd “Swedbank” ir vienīgā kredītiestāde, kas pieteikusies studentu kredītu ar valsts galvojumu izsniegšanai. Tomēr iespēja to darīt būs arī citām bankām – “Altum” nav noteicis ierobežotu termiņu pieteikumu iesniegšanai, ņemot vērā, ka kredītiestādēm ir nepieciešams atšķirīgs laiks, lai sagatavotu nepieciešamo infrastruktūru un procesus.

Did you like this article? Share it with your friends!

19 komentārs

 • Dennis Martinez

  Es esmu uzticams aizdevuma aizdevējs Dennis Martinez. Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums uzņēmējdarbībai vai rēķinu apmaksai, ir nepieciešami aizdevumi projektam, ieguldījumiem, ir nepieciešams aizdevums dažādiem citiem mērķiem? Piemēram, rūpnīcas aizdevums. mēs piedāvājam ar 2% procentu likmi? Mēs izsniedzam aizdevumu individuālām un sadarbības organizācijām, sākot no USD 50 000 līdz USD 20 miljoniem, maksimālais ilgums ir no 1 līdz 30 gadiem. Mēs piešķiram trīs mēnešu labvēlības periodu pirms ikmēneša maksājuma sākuma. Ja jā, sazinieties ar mums, izmantojot tālāk sniegto informāciju. E-pasts: info.martinezdennis63@yahoo.com
  Ar cieņu,
  DR.DENNIS MARTINEZ AIZDEVUMU UZŅĒMUMS
  DR Deniss Martiness

 • Claudia Klein

  Labdien, mani sauc Klaudija Kleina, es esmu vāciete un sniedzu finanšu pakalpojumus. Vai jums nepieciešams ātrs, ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevums ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kas ir tikai 3%? Vai ekonomikas grūtības jūs ietekmē? vai arī jūsu banka vai cita finanšu iestāde jums ir atteikusi aizdevumu? Mēs piedāvājam drošus aizdevumus.
  Lai iegūtu vairāk informācijas par aizdevuma piedāvājumu, nosūtiet man savu pieprasījumu pa e-pastu: spotlightglobalservices@gmail.com

 • Elodie Yannick

  Sveiki, visi tur, es ceru, ka jums, puiši, viss ir kārtībā ??? Mani sauc Elodie Yannick kundze, es nāku no Beļģijas Lježas, pirms dažām nedēļām mani pārņēma slikta finansiālā situācija, un man vajadzēja steidzamu aizdevumu, lai samaksātu rēķinus un finansiāli atkal nostātos uz kājām, ņemot vērā pašreizējo finansiālo situāciju, mana banka atteicās man izsniegt aizdevumu, tāpēc man neatlika nekas cits kā meklēt aizdevumu bez ķīlas tiešsaistē, veicot pētījumu, es biju krāpniecības upuris, un es zaudēju gandrīz 1,250 eiro, un man bija lielākas nepatikšanas, un es gandrīz atteicās no cerībām saņemt aizdevumu, līdz atradu tiešsaistes ierakstu, un ziņa bija Melisas Nikolas kundzes no Kanzasas štatiem kopīga liecība, kas liecina par to, kā viņa dabūja 350,000.00 USD no Kathy Finance Inc. pa e-pastu: (kathyrichardfinance@hotmail.com) kontaktpersona kopīgoja ziņu, mans nenodrošinātā aizdevuma pieprasījums EUR 120,000.00 tika apstiprināts 48 stundu laikā pēc mana pieprasījuma, un viņu aizdevuma procentu likme ir 2%, mans aizdevums tika ieskaitīts manā bankas kontā bez jebkādas izlaiduma.

  Es vēlos izteikt dziļu pateicību un arī ieteikt aizdevuma meklētājiem būt ļoti modriem, jo ​​tur ir daudz krāpnieku, kuru vienīgais mērķis ir apkrāpt nevainīgos aizdevuma meklētājus, tāpēc jums, puiši, jābūt uzmanīgiem un modriem. tiem kam nepieciešams aizdevums, iesaku Kathy Finance Inc. Jūs varat sazināties ar uzņēmumu pa e-pastu: (kathyrichardfinance@hotmail.com)

  Paldies, ka izlasījāt manu liecību, novēlu jums veiksmi.

  Jūsu,
  Elodija Yannick.

 • Mr Mark Williams

  Sveiki visiem, es vēlos pateikt lielu paldies Markam Viljamsam, kurš man aizdeva aizdevumu mana slimā bērna medikamentozai ārstēšanai. Es šodien esmu tik priecīgs satikt Marku Viljamsu, sazinieties ar viņu pa e-pastu, ja jums nepieciešams steidzams aizdevums (markwilliamstrustfirm@gmail.com)

 • Akmentiņa Aija

  Aizdevums no čehu investora Piedāvājiet kredītu personām bez protokola Labdien, kungs / kundze, es esmu investors ar ievērojamu kapitālu Finanšu. Tāpēc es esmu gatavs aizdot jums pa vidu EUR 5 000 un EUR 35 000 000 ar procentu likmi 3% gadā. Sazinieties pa pastu: (akmentinaaija956@gmail.com)

 • Claudia Mölleken

  Cześć,
  Nazywam się Claudia Mölleken i jestem obywatelką Niemiec.
  Chcę zwrócić moją nieruchomość ze względów zdrowotnych.
  Piszę to ze złamanym sercem i łzami w oczach
  wiadomość. Chciałbym przekazać 200 000 euro osobie dobrej woli, która boi się Boga.
  Jestem chora, mam raka piersi i mam większe szanse życiowe, dlatego chcę przekazać tę darowiznę.
  Aby uzyskać więcej informacji na temat mojej darowizny, napisz do mnie na adres e-mail: sude32068@gmail.com

 • Claudia Mölleken

  Sveiki,
  Mani sauc Claudia Mölleken, un es esmu Vācijas pilsone.
  Vēlos atdot savu īpašumu veselības apsvērumu dēļ.
  Es rakstu ar salauztu sirdi un asarām acīs
  ziņa. Labas gribas cilvēkam, kurš bīstas Dievu, vēlos ziedot 200 000 eiro.
  Es esmu slims un man ir krūts vēzis, un man ir labākas izredzes dzīvot, tāpēc es vēlos veikt šo ziedojumu.
  Lai iegūtu papildinformāciju par manu ziedojumu, rakstiet man pa e-pastu: sude32068@gmail.com

 • Grace Lille

  Laipni lūdzam Grace Lille aizdevumu kreditēšanas uzņēmumā!!!
  Mēs palīdzam ikvienam, kuram ir nopietnas parādsaistības vai finansiālas problēmas mājās! Kredīta saņemšana ir, lai mazinātu raizes un stresu tajā brīdī, kad jums ir vajadzīga nauda… Tāpēc mēs aizstāvam, lai jūs tagad pārvarētu recesiju.
  GARANTIJAS FONDS ir gatavs palīdzēt jebkurā laikā, kad sazināsieties ar savu kontaktpersonu, izmantojot e-pasta adresi: gracelille322@gmail.com Paldies!

 • Claudia Klein

  Labdien, mani sauc Klaudija Kleina, es esmu finanšu darbinieks, izsniedzu aizdevumus un citus finanšu pakalpojumus, kā arī pārstāvu Spotcap Global Financial Services.

  Spotcap Global Financial Services ir visaptverošs un uzticams aizdevumu uzņēmums, un mēs piedāvājam visa veida finanšu pakalpojumus, piemēram; Personīgais aizdevums, biznesa aizdevums, hipotēkas aizdevums un daudz kas cits. Ja jums ir ļoti nepieciešami kādi aizdevuma pakalpojumi, es ieteikšu sazināties ar manu uzņēmumu, izmantojot | spotcapglobalservices@gmail.com

 • Molly

  Vai jums ir nepieciešams personīgais/komerciālais aizdevums, lai sāktu savu biznesu vai sakārtotu savu māju?
  Refinansējiet uzņēmumu vai iegādājieties īpašumu, aizdevumu, lai samaksātu rēķinus/parādus

  Piedāvājam ātros kredītus ar saprotamiem noteikumiem, Kredīti bez pārsteigumiem . sazinieties ar mums tagad uz Loanwestlake@gmail.com
  telegramma___https://t.me/loan59

 • patrick louis

  Vai jums ir nepieciešams personīgais/komerciālais aizdevums, lai sāktu savu biznesu vai sakārtotu savu māju?
  Refinansējiet uzņēmumu vai iegādājieties īpašumu, aizdevumu, lai samaksātu rēķinus/parādus
  Mēs piedāvājam ātros kredītus ar saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem.
  ja jums ir nepieciešams aizdevums, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: MacKenziescott21@outlook.com

 • Greina

  sveiki visi no šejienes, kādreiz esat domājuši par to, kur iegūt īstu aizdevumu, kas ļautu jums samaksāt visus parādus un sākt finansiālu brīvību? vairs neuztraucieties, jo šorīt es tikko saņēmu aizdevumu 55 000 eiro apmērā, un es vēlos informēt visus, ka joprojām ir tikai likumīgi aizdevumu aizdevēji un Ryan Adam ir ļoti likumīgs uzņēmums, kurā varat saņemt aizdevumu bez stresa un aizdevuma apstiprinājuma. Tas ir tūlītējs aizdevuma pakalpojums, un tie ir sertificēti monetārajā pakalpojumā. Sazinieties ar Raienu Adamu šodien pa e-pastu ryanadamcredit24@gmail.com vai Telegram +447445059563, lai iegūtu ātru informāciju par to, kā šodien saņemt aizdevumu.

  Greina

 • Alicja Skowrońska

  Aizdevuma piedāvājums @2% likme !!!

  Mūsu uzņēmums ir juridiska organizācija, kas izveidota, lai palīdzētu cilvēkiem, kuriem nepieciešama palīdzība, piemēram, finansiāla palīdzība. mēs esam ASV bāzēts finanšu uzņēmums. Tātad, ja jums ir finansiālas grūtības finanšu nekārtībā un jums ir nepieciešama nauda, ​​lai sāktu savu biznesu, vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu parādus vai samaksātu rēķinus, sāktu labu biznesu vai ir aizņēmies Grūtības vietējās bankās, sazinieties ar mums šodien E-pasts:(alicjaskowroska@outlook.com)

  Alicja Skowroska

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content