Latvijas studentu apvienība

Zināmi politisko partiju pārstāvji debatēs par augstāko izglītību un zinātni

Noskaidroti partiju deleģētie pārstāvji, kas piedalīsies Latvijas Studentu apvienības sadarbībā ar Latvijas Rektoru padomi un Latvijas Jauno zinātnieku apvienību organizētajās debatēs-diskusijā par augstāko izglītību un zinātni. Debatēs piedalīsies septiņu politisko partiju vai partiju apvienību pārstāvji. Tie ir Kārlis Šadurskis (Jaunā VIENOTĪBA), Evija Papule (“Saskaņa” sociāldemokrātiskā partija), Juris Pūce (Attīstībai/Par!), Ritvars Jansons (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK”), Atis Zakatistovs (Politiskā partija “KPV LV”), Inese Āboliņa (Zaļo un Zemnieku savienība) un Dagmāra Beitnere-Le Galla (Jaunā konservatīvā partija). 

Debašu mērķis ir nodrošināt studējošajiem, jaunajiem zinātniekiem un akadēmiskajam personālam platformu, kurā veidotu dialogu ar politisko spēku pārstāvjiem un iepazīstinātu ar politisko partiju un partiju apvienību redzējumu un plāniem attiecībā uz augstākās izglītības un zinātnes izaugsmi Latvijā. Debates norisināsies 12. septembrī no plkst. 15.00 līdz 17.00 Latvijas Universitātes Mazajā aulā (Raiņa bulvārī 19) Sadarbībā ar informatīvajiem atbalstītājiem – Latvijas Universitāti un vadošo ziņu portālu Delfi.lv – tiks nodrošināta arī tiešraide interneta vidē.

Piedalīties pasākumā tika aicinātas tās nacionāla mēroga politiskās partijas, kas iesniegušas savus kandidātu sarakstus Centrālajā vēlēšanu komisijā un kas jūlija SKDS sabiedriskās domas pētījumos par politisko partiju reitingiem pirms neizlēmušo balsu proporcionālas sadalīšanas pārsniegušas 2% vēlētāju atbalstu.

Did you like this article? Share it with your friends!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Skip to content